Altunsuyu Diş Polikliniği


Vizyon & Misyon

İnsan sağlığının kutsallığının bilincinde olarak hedefimiz mesleğimizi ve işimizi ilk günkü aşkla sürdürmektir.

Vizyon & Misyon

Altunsuyu Diş Kliniği

VİZYON

Altunsuyu Diş Kliniği ailesi olarak nihai amacımız; görevimiz olan diş hekimliğini her zaman daha ileriye taşımak ve hastalarımızın her daim sağlıklı ve mutlu olması için durmadan çalışmaktır. Bilimin yolunda ve insanlığın yanında ilerleyerek profesyonelliğimizi hep bir ileri seviyeye taşımak için çabalamaktayız.

İnsan sağlığının kutsallığının bilincinde olarak hedefimiz mesleğimizi ve işimizi ilk günkü aşkla sürdürmektir. Hastalarımızın memnuniyetini sağlamak, modern bilimin ve hekimliğin gerekliliklerini yerine getirmek ve her zaman ‘başarılı’ olarak anılan bir sağlık kuruluşu olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

MİSYON

Her Zaman Yanınızdayız!
Diş sağlığı ömür boyu tüm sağlığınızı, gülüşünüzü yani yaşamınızı etkiler. Bu yüzden hem çocuklarımızın hem de yetişkin ziyaretçilerimizin her zaman yanlarındayız. Ağız ve diş sağlığınız için size samimiyetle hizmet veriyor ve her defasında en iyi ve doğru tedaviyi uygulamak için çalışıyoruz.

Eğitimli ve Donanımlıyız!

Ağız ve diş sağlığında en önemli şeyin doğru tanı ve düzgün bir tedavi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yenilikleri takip ediyor, eğitimimizi her zaman güncelliyor ve donanımlarımızı geliştiriyoruz. Modern ve kaliteli bir hizmet ile ömür boyu sizinle kalacak sağlıklı dişler ve gülüşlere kavuşabiliceğinizi biliyor ve bu yolda deneyimlerimizi yeniliyoruz.

Sorumluluğumuzun Farkındayız!

Hijyen ve doğru kararların önemini biliyor ve bu şekilde hareket ediyoruz. Ağız ve diş sağlığı için her zaman tedavi öncesi ve sonrası süreçlerde temkinli oluyor, karar aşamalarını titizlikle yürütüyor ve tedavi süresince de bu titizliği devam ettiriyoruz. Steril bir tedavi ortamı için düzenli olarak çalışıyoruz.